Osmanlı Sanayi her daim en iyi ürünleri müşteriye sunar. Bu ürünlerden biri de Akfixtir. Akfix genel olarak köpük olarak bilinse de aslında bir markadır. En kaliteli markalardan biri olması nedeniyle sadece Akfix olarak da kullanılabilir. Tabi ki de bu kadar kaliteli olmasından dolayı da Osmanlı Sanayi hemen bu markayı bünyesine almıştır. En kaliteli olması sadece Osmanlı Sanayi tarafından bilinmez. Bu tarz ürünleri kullanan herkes bilir ki Akfix köpük sprey alanında en iyilerden bir tanesidir.  Tabi ki de çok farklı Akfix ürünleri Osmanlı Sanayide yer almaktadır.

Kaliteli Tabancalı Köpük: Akfix

Akfix genel olarak tabanca aparatı ile beraber kullanılan bir üründür. Tabanca aparatı sayesinde kullanımı çok ama çok kolay bir hale gelmektedir. Akfix marka köpükler izosiyanat içermez. Bu bakımdan kullanımı gayet doğaldır. Sadece kullanıcıya değil çevreye karşı da doğal bir üründür. Ozon tabakasına zarar verecek herhangi bir maddeyi içerisinde barındırmaz. Özellikleri bakımından da her türlü müşterinin dikkatini çekmektedir.

Akfix Özellikleri

Osmanlı Sanayi Akfixlerin çok kullanışlı olduğunu bilmektedir. Bu bakımdan oldukça pratik bir üründür. Bu sayede pek çok müşteri onun özelliklerinden oldukça etkilenir.
İzosiyanat gibi zararlı maddeleri içermez
En iyi şekilde yapışır ve boşlukları doldurur
Tabanca aparatı ile birliktedir. Tabanca aparatı pratik bir kullanım sağlar
Montaj özelliği çok iyidir. Bu da stabilite sağlar
Pek çok farklı yüzeyde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır
Dolgu kabiliyeti oldukça yüksektir
İzolasyon değerleri bakımından termal ve akustik olarak yüksektir
Kürleştikten sonra da düzenlemelere tabi tutulabilir. Üzeri boyanabilir ya da kesilip biçilebilir
Çekme yapmaz
Geniş Uygulama Alanı

Akfix genel olarak çok kullanışlı bir üründür. Kullanışlı ürünler de her daim Osmanlı Sanayi bünyesinde yer almaktadır. Kullanım alanı bakımından da oldukça geniş olduğu bilinmektedir. Bu bakımdan bir paket Akfix bile pek çok alanda ya da yüzeyde kullanılabilir.

En çok kapı ve pencerelerin montajı sırasında kullanılır. Akfix bu kullanım ile en iyi şekilde izolasyon sağlar. Büyük çatlaklar ya da delikler de Akfix ile doldurulabilir. Bu bakımdan bu bölgelerin yalıtımı en iyi şekilde sağlanır. Su borularının üzerinde de kullanılabilir. Sıcak ya da soğuk su fark etmeksizin boruları en iyi şekilde sarar. Elektrik tesisatlarının üzerinde de kullanılması mümkündür. Yalıtkan bir malzeme olma özelliği de vardır. Bu bakımdan dolgu ya da yapıştırma için de elverişli bir üründür.

Geniş Çeşitli Ürün Yelpazesi

Akfix bayileri çok sayıda ürüne sahiptir. Farklı amaçlara uygun olarak pek çok ürün Akfix tarafından üretilmiştir. Tabi ki de Osmanlı Sanayi bu ürünlerin tamamına sahiptir. Osmanlı Sanayi bu ürünlere sahip olduğundan her müşteri dilediği ürünü kolayca alabilir. Akfix bayileri sayısı bakımından çok olmasından dolayı büyük bir hizmet verir.

Akfix Fiyatları

Akfix fiyat bakımından çok uygundur. Genel olarak hali hazırda piyasada Akfix türevi pek çok marka vardır. Fakat pek çoğu yüksek rakamlar talep etmektedir. Bu bakımdan Akfix fiyat performans ürünüdür. Yani Akfix bayileri ile temin edilen bir ürün fiyatının tam karşılığını verir. Yani ucuza kaliteyi almak Akfix fiyat çeşidi ile mümkündür.

Osmanlı Sanayi ile Akfix fiyat bilgisi almak her daim mümkündür. Bunun için Osmanlı Sanayi ile bir görüşme yapmak yeterli olacaktır. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun olarak Akfixler müşterilere iletilir. Bu bakımdan her daim hızlı çalışma prensibi Osmanlı Sanayi’de mevcuttur. Siparişler hızlı bir şekilde müşterinin istediği adrese en kısa sürede iletilir.

Whatsapp İle Bilgi Al