Yapılarda kullanılan malzemeler her gücen gün daha fazla çeşitlenmektedir. Bu çeşitlilik ile binaların kullanımı açısından daha sağlam ve konforlu olması sağlanmaktadır. Bostik su yalıtım malzemeleri her açıdan ihtiyacı karşılayan bir ürün grubudur. Bostik şirketi ise inşaat ve endüstriyel alanda çalışan yerlere yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemeleri üretmektedir.

Bostik

Bostik pek çok alanda kullanılan ürünlerin ortak adını temsil eder. Yalıtım ve yapıştırıcı ürünler satan bir kurumdur. İhtiyaca cevap verecek pek çok malzeme sunmaktadır. Su geçirmezliğin şart olduğu büyük su tanklarında kullanılan bu ürün son derece başarılıdır. Ama bunun dışında havuzlarda ihtiyaç duyulan noktalarda da kullanımı yaygındır. Rutubetin olduğu yerlerde, bodrum katlarında kullanılır.

Yalıtım Ürünlerinin Kullanım Alanları

Kullanım alanları oldukça geniştir ve Bostik bayileri pek çok ürün sunar. Sadece büyük sanayi kuruluşlarında değil evlerde de ufak tadilatlarda kullanılır. Montaj işlemleri sırasında suya karşı etkili yalıtım ürünleri sunmaktadır. Rutubet yalıtımı önemli bir konudur ve montajlar sırasında etkili yalıtım malzemesi gerekmektedir. Dış mekânlarda kullanıldığı gibi içi mekânlarda da ürünlerin kullanımı söz konusudur.

Bostik Bayileri

İç mekânlarda su yalıtım malzemeleri ile su basıncı durdurulabilir. Bir sızıntı oluşması veya su birikintisinin oluşumu engellenir. Bostik bayileri sattıkları ürünler beton veya taş gibi yüzeylerde nem oluşmasını da engeller.  Böylece zemin artışı engellenmiş olur. Özellikle havuzlarda su kapasitesinin fazla olması sorun yaratacaktır. Çimento alt yapılı ürünler ile su basıncının zarar vermesinin önüne geçilir.

Bir bodrum katında da nem söz konusu olacaktır. Nemin mekândan içeriye girişinin engellenmesi söz konusu olacaktır. Burada nemin durdurulması sağlanmış olur. Su yalıtımı ürünleri ile bulunulan mekâna ve durumuna göre belirlenir. Bostik bayileri farklı çözümler için farklı ürünler sunmaktadır. Sızdırmazlık için kullanılan ürünler alınırken ürün kullanım tavsiyeleri de bulunmaktadır. Bu konuda teknik ekiplerde bu konuda destek vermektedir.

İnşaat sektöründen kullanılan ürünler, binanın sağlam bir yapı ile oluşmasına destek olacaktır. Ayrıca tüketiciler farklı su ve nem çözümleri için kullanabilirler. Bu anlamda bostik yapıştırıcı pazarını elinde tutmaktadır. Tüm ürünler sertifikalı ürünler olarak sunulmaktadır. İnşaat sektöründe kesin çözümler sunmaktadır. Bostik fiyat ürün çeşitliliğine göre değişmektedir.

Bostik Ürünleri

Bostik ürünlerinin bir grubu iç dekorasyonlar için geliştirilmiştir. İç mekânlarda kullanılan akrilik yapıştırıcı anında etki etmektedir. Bu yapıştırıcı suyun etkisiyle güçlü bir tutunma yapar. Nemli yüzeylerde astar kullanımı olmadan bile harika bir yapıştırma sağlar. Bostik A785 HIGH GRIP DECO ürünü kokusuz bir üründür. Bu ürün seramik karoları yapıştırır. Ayrıca PVC kabloların yapıştırılmasında kullanılır. Bostik fiyat ve kalite dengesi vardır.

Farklı bir ürün ise sıvı çivi olarak adlandırılan bir üründür. Bu ürünün yapısında çözücü bulunmaktadır. Bu ürün su geçirmez ve poliüretan bir yapıştırıcı türüdür. Bu ürün hem dış hem de iç mekânlarda kullanılır. Bu ürün beton, taş, ahşap gibi pek çok yerde kullanılır. Her bostik fiyat farklılık gösterir. Bu yalıtım malzemesi plastik gibi daha hassas yüzeylerde de kullanılabilir.

Farklı bir ürünü olan Bostik H780 SUPERGRIP INVISIBLE şeffaf bir yapıştırıcıdır. Oldukça dayanıklı ve çözücü ile silikon ihtiva etmeyen bir üründür. Bu ürün kullanım sırasında kabarcık meydana getirmez. Astar bile kullanılmadan yüzeylere yapışır. Kokusu çok azdır. Mekanik ve akustik titreşimleri de absorbe etme özelliği vardır. Bu ürün yapı sektöründe daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca yapısı gereği yiyeceklerin bulunduğu, işlendiği mekânlarda da tereddütsüz kullanılan bir üründür.  Bu üründe renk değiştirebilme şansı vardır.

Bostik Fiyat

Bostik ürünleri farklı ihtiyaçlara radikal çözümler sunan ürünleri bünyesinde barındırır. Dış mekân, iç mekân ve alt yapı alanında kullanımı söz konudur. Bu Fransız firması ise Dünya çapında bir üne sahiptir. Kalitesini ve fiyat, performans dengesini kanıtlamış ürünler arasında yer almaktadır.  Su yalıtım malzemesi olarak kesin çözüm suna ürünleri 1.200 TL civarında değişen fiyatlarla satılmaktadır.

Whatsapp İle Bilgi Al