Osmanlı Sanayi bünyesinde farklı türde epox cila ve koruyucular barındırır. Bu bakımdan farklı türlerde herkesin ihtiyacına uygun olanlar bulunabilir. Tabi ki de Osmanlı Sanayi satışa sunduğu her ürün gibi bunların da kaliteli olmasını sağlar. Osmanlı Sanayi satışa çıkardığı her cilayı son derece kaliteli olarak satışa çıkarır. Bunun en büyük sebebi de müşterilerin memnun kalmasını sağlamaktır. Osmanlı Sanayi bu konuda çok dikkat emektedir. Gerek fiyatlar konusunda gerekse kalite konusunda bir numaradır.

Epox Cilanın Özellikleri

Expo cila uygulandığı zeminde kalıntı bırakmaz. Yani gözle görünür bir tabaka oluşmaz. Bu bakımdan estetik bir görüntü oluşmasına ek olarak kolay kullanıma sahiptir. Epox mermer koruyucu cila dışarıdan gelen her türlü maddeye karşı koruyuculuk sağlar. Buna çay, kahve, sigara külü, kola gibi sıvılar da dahildir. Toz tutması ve tuzlanma karşısında da etkilidir. Uygulandığı yüzeyde nem ve don gibi olayların oluşmasını engeller.

Bu bakımdan epox cila her türlü dış olaylara karşı son derece etkilidir. Osmanlı Sanayi ile tüm bu ürünler en kaliteli standartlar altında satışa sunulmuştur.

Epox Koruyucu

Osmanlı Sanayi epox mermer koruyucu cila satışını da yapmaktadır. Tabi ki de mermer koyucu cila en iyi şekilde görevini yerine getirmektedir. Bunun en büyük sebebi de bu ürünlerin kaliteli malzemeler ile üretilmesinden kaynaklanır. Bu sebepten dolayı asla ama asla işe yaramaması söz konusu değildir. Epox cila ve epox koruyucunun daha pek çok özelliği de bulunmaktadır.
Duvarlarda yer alan yazıların kolay bir şekilde çıkmasını sağlar
Her türlü açık ve kapalı mekanlarda kullanımı kolaydır
Mutfak ya da banyo gibi ortak kullanım alanlarında da kullanılabilir
İçerisindeki kireçtaşı ve kumtaşı gibi maddeler ile ekstra korumayı sağlar
Üzerine dökülen her türlü suyu içine almaz ve geri iter
Yağların da nüfuz etmesini en iyi şekilde önler
Naturel görünümü sayesinde uygulandığı yüzeyin görünümünü ya da rengini değiştirmez
Ekstra bir film tabakası oluşturmaz
Buhar giriş çıkısını engellemez. Bu sayede alttaki yüzeyin nefes alıp vermesi devam eder
3 mm kalınlığa kadar nüfuz edebilir
Temizlenmesi çok kolaydır
Don olayından dolayı ortaya çıkabilecek kırılma ve çatlamaları engeller
Su temasından oluşan yosun oluşumunu engeller
Aşınmayı engeller. Bu sayede malzemelerin çok uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağlar
UV gibi ışınlara karşı dayanıklıdır. Bu sayede güneş ışığından ortaya çıkan sararmaları da engeller
Kolay Uygulanan Epox Cila ve Koruyucular

Her türlü epox cila ve koruyucu kolay kullanıma sahiptir. Kullanılması gereken zemine basit bir şekilde sıkılır. Tabi ki de kullanım miktarı ihtiyaca göre değişebilmektedir. Epox mermer koruyucu cila kullanım miktarı az dahi olsa etkilidir. Mermerin üzerine bir miktar sıktıktan sonra etkili bir şekilde kullanmaya başlanılabilir. Bu kadar az kullanılmasına rağmen etkili olan başka cila türü yoktur.

Epox Islak Görünüm Cilası

Epox ıslak görünüm cilası solvent bazlıdır. Bu nedenle oldukça etkili bir ciladır. Ayrıca epox ıslak görünüm cilası doğal ve ıslak bir görünüm verir. Mermer ya da granit gibi zeminlere de uygulanabilir. Eskitme tekniği uygulanmış zeminlere daha doğal bir görünüm verir. Bu sayede ıslak görüntüsü ile her daim her zevke uygun olarak kullanılabilir. Epox ıslak görünüm cilası piyasadaki bu alanda en iyi üründür.

Uygun Fiyatlar

Osmanlı Sanayi her daim piyasaya oranla uygun fiyatlı çalışmaktadır. Her bütçeye dost bir şekilde en iyi olarak müşterileri destekler. Osmanlı Sanayi ulaşım hattından fiyatlar hakkında bilgi almak mümkündür.

Whatsapp İle Bilgi Al